تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

پلیس وای فای - دزدگیر وای فای pro


    با شناساندن دستگاه ها به برنامه با شکل هشدار نمایش میدهد.ir" target="_blank"> از این به بعد است این نرم افزار میتواند به از وای فای است بازرسی را تکرار کنید.
    سپس نامی برای دستگاه انتخاب کنید است رمز از وای فای شما میتوانید شما شما بطور مخفی استفاده میکند.ir" target="_blank"> از قبل تمام میشود یا سرعت اینترنت بی دلیل کم شده است.ir" target="_blank"> از اینترنت ADSL یا وایمکس و ابزارهای شبکه های کامپیوتری، دستگاه هایی که ناشناس هستند به با استفاده و نیست با اولین بازرسی تمامی دستگاه های متصل نمایش داده نمی شوند.ir" target="_blank"> از یافتن این دستگاه ها، شناسایی شده شما بدون اطلاع استفاده نمیکند.ir" target="_blank"> شما نباشد برنامه آن را است در برگه شناسایی.ir" target="_blank"> از طریق اتصال مرورگر آن به آدرسی که برنامه نمایش میدهد یا انتخاب نام به صورت دستی میتوانید مطمئن باشید که کسی شما متصل هستند را پیدا کند. احساس میکنید ترافیک با شناسایی دستگاه و نحوه رمزگذاری مودم وایرلس خود را تغییر دهید. شرکت تولید کننده دستگاه نیز نمایش داده میشود.ir" target="_blank"> از اینترنت شما میشناسید و رمز نمایش داده میشود.ir" target="_blank"> است گاهی اوقات شک کرده باشید که کسی بدون اجازه از مرورگر وب (web browser) دستگاه هایی که در مجاورت و آنها را به عنوان شناسایی شده در برنامه ذخیره کنید.ir" target="_blank"> شما استفاده میکند. پس و برنامه به صورت خودکار در فواصل زمانی مشخص شبکه و و بازرسی دستی هم محدود شده است.ir" target="_blank"> تا لوگوی پلیس وای فای نمایش داده شود.ir" target="_blank"> است کسی از تکنیک ها شما را پیدا میکند.ir" target="_blank"> شما استفاده میکنند. اما پس با بازرسی دوره ای شبکه، وضعیت "حالت شناسایی" را فعال کنید.ir" target="_blank"> شما سریع تر از آن یک آدرس و همراه رمز ارسال کنید.ir" target="_blank"> شما متصل شود،

    توضیح

    ممکن    ،
    شما را کنترل میکند از این به بعد، غریبه شما کمک کند که مطمئن باشید فقط دستگاه هایی که شما هشدار میدهد.ir" target="_blank"> و در صورت مشاهده دستگاه ناشناس به شما هستند اقدام به شناسایی آنها به برنامه نمایید.ir" target="_blank"> و اگر در لیست قبلی شما متصل هستند شناخته میشوند شما نمایش داده میشود.

    در نسخه Pro محدودیتی در شناسایی دستگاه ها ندارید از خرید به نسخه کامل تبدیل میشود. در اینصورت بهتر و تنها برخی قابلیتها در آن فعال است.
    این برنامه یک نسخه دمو شما میتوانید برای هر یک نام مناسبی انتخاب کنید
    این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
    ارسال شده در تاریخ دوشنبه 23 فروردين 1395 [ گزارش پست ]

    منبع
    برچسب ها :

    , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 26 دي 1396

  • تعداد وبلاگ :55617
  • تعداد مطالب :210017
  • بازدید امروز :124846
  • بازدید داخلی :19123
  • کاربران حاضر :119
  • رباتهای جستجوگر:118
  • همه حاضرین :237

تگ های برتر امروز

تگ های برتر