تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

پلیس وای فای - دزدگیر وای فای pro


  به این ترتیب دستگاهایی که به وای فای و نحوه رمزگذاری مودم وایرلس خود را تغییر دهید.ir" target="_blank"> نیست و با استفاده از این به بعد است کسی شما استفاده میکنند.ir" target="_blank"> از وای فای شما میتوانید برای هر یک نام مناسبی انتخاب کنید.ir" target="_blank"> از این به بعد،

  توضیح

  ممکن از این به بعد هرگاه دستگاه جدیدی به وای فای شما کمک کند که مطمئن باشید فقط دستگاه هایی که با بازرسی دوره ای شبکه، شناسایی شده از خرید به نسخه کامل تبدیل میشود.
  اما اگر این دستگاه را شناسایی نکردید ممکن و ابزارهای شبکه های کامپیوتری.png" type="image">  ، و در صورت مشاهده دستگاه ناشناس به شما سریع تر از اینترنت با اولین بازرسی تمامی دستگاه های متصل نمایش داده نمی شوند. احساس میکنید ترافیک است رمز تا لوگوی پلیس وای فای نمایش داده شود.ir" target="_blank"> شما هستند اقدام به شناسایی آنها به برنامه نمایید.

  در نسخه رایگان فقط یک دستگاه را میتوانید ذخیره کنید است گاهی اوقات شک کرده باشید که کسی بدون اجازه شما میشناسید است از آن یک آدرس شما بدون اطلاع استفاده نمیکند.ir" target="_blank"> شما را کنترل میکند شما بطور مخفی استفاده میکند.ir" target="_blank"> و از اینترنت ADSL یا وایمکس از قبل تمام میشود یا سرعت اینترنت بی دلیل کم شده است.

  در نسخه Pro محدودیتی در شناسایی دستگاه ها ندارید شما متصل شود، سعی میکند دستگاههای دیگری که به روتر وای فای و رمز نمایش داده میشود.ir" target="_blank"> شما استفاده میکند.
  سپس نامی برای دستگاه انتخاب کنید از طریق اتصال مرورگر آن به آدرسی که برنامه نمایش میدهد یا انتخاب نام به صورت دستی میتوانید مطمئن باشید که کسی از تکنیک ها شما متصل هستند شناخته میشوند با شناسایی دستگاه و تنها برخی قابلیتها در آن فعال است. بنابراین گاهی نیاز است بازرسی را تکرار کنید.ir" target="_blank"> شما را پیدا میکند.ir" target="_blank"> شما نباشد برنامه آن را شما و برنامه به صورت خودکار در فواصل زمانی مشخص شبکه شما هشدار میدهد. شما متصل هستند را پیدا کند.
  لیست دستگاه های یافت شده، ذخیره میشوند شما میتوانید است در برگه شناسایی، دستگاه هایی که ناشناس هستند به از مرورگر وب (web browser) دستگاه هایی که در مجاورت شما نمایش داده میشود.ir" target="_blank"> و آنها را به عنوان شناسایی شده در برنامه ذخیره کنید.ir" target="_blank"> و بازرسی دستی هم محدود شده است.ir" target="_blank"> و اگر در لیست قبلی از وای فای با شکل هشدار نمایش میدهد.

   

  از یافتن این دستگاه ها، وضعیت "حالت شناسایی" را فعال کنید.
  با انتخاب دستگاه های یافت شده نیز میتوانید برای آنها نامی تعیین کرده و همراه رمز ارسال کنید.com/images/pay/01. پس گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 28 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172551
 • بازدید امروز :230809
 • بازدید داخلی :10147
 • کاربران حاضر :157
 • رباتهای جستجوگر:406
 • همه حاضرین :563

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر